A4 Allroad 2011 TFSI 2.0 - warto?

09 Lip 2024, 22:57

szybki napisał(a):Z drugiej strony trudno o substytut w pewnych segmentach aut tego co oferuje VW/audi więc dla jednego jest ważne tu i teraz czyli jak jedzie, jak wygląda, jak...a dla innego ważne jest coś całkowicie innego.
dobrze powiedziane.
Dlatego też nie warto się przekrzykiwać i udowadniać jeden drugiemu co jest lepsze bo to nie ma końca I do porozumienia nigdy się nie dojdzie. Mam pomysł, idziemy podyskutować na offtopik? Mamy tu wielu zwolenników różnych marek to się trochę poprzekrzykujemy potem może na ogólnym będzie bardziej z dystansem?
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16444
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

11 Lip 2024, 16:45

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Odpuszczę sobie ogólnie na ten moment Allroada, czy to nowego czy starszego. A w szczególności będe omijał AAA :)

Na ten moment planuje przeczekać jeszcze z rok, odłożyć trochę kasy i pójść może w alternatywnym kierunku BMW Serii 4 430i xdrive (silnik B48): https://www.otomoto.pl/osobowe/oferta/b ... GA5BN.html
Silnik B48 podobno jest świetny, mało awaryjny a samo auto w sobie o wiele tańsze w utrzymaniu od Audi Allroad. Skoro planuje się wstrzymać, to mam też czas, żeby doczytać i doedukować się. Pozdrawiam!
vicaris
Nowicjusz
 
Posty: 5

11 Lip 2024, 21:21

Czytałem kiedyś "poradnik kupującego" odnośnie BMW F30, czyli wprawdzie seria 3, ale to baza dla tej czwórki.
Konkluzja była taka, że najlepiej wybrać diesla 2.0, mimo że rozrząd z tyłu i masz szansę w nim spłonąć. Także ten :mrgreen:
Ogólnie masz talent do wyszukiwania kiepskich aut, choć w przypadku BMW trochę się niedziwię, bo też mi się podoba :ok: ale jeśli miałbym już łożyć ciężką kasę na ten model, to wolałbym jakieś M4XX - jedzie (tak, jeżdżę zawsze po dziadkowemu na tempomacie), ale przynajmniej w miarę nie będziesz kojarzony z Sebą glazurnikiem z Dortmundu
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14158
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

22 Lip 2024, 16:36

W obu przypadkach licz sobie 20-30k "awaryjnie" po zakupie.
kasia98
Nowicjusz
 
Posty: 15