Auto do miasta bmw vs lexus do 110 tys

09 Paź 2024, 14:12

Bardzo proszę o pomoc. Mam dylemat pomiędzy Lexusem UX 250 H a BMW x1 xdrive hybryda plug in - samochód potrzebny do miasta z napędem na 4 koła - moja wiedza w temacie samochodów jest znikoma a oba samochody mi się podobają więc może jakaś kwestia techniczna? lepszy silnik, lepsze wykonanie, gdzieś może jest przewaga jednego nad drugim? Z góry dziękuję.
magda6x6
Obserwowany
 
Posty: 1

09 Paź 2024, 14:21

Lexus. BMW wbije lexusa na głowę tylko pod względem kosztów napraw (są znacznie wyższe i częstsze).
Jak lexus Ci się podoba to z klasy premium nie znajdziesz nic lepszego dla kieszeni a i jakość jest bardzo dobra.
Można jeszcze na mazdę zerknąć.
hoderi145
Aktywny
 
Posty: 307
Auto: Audi Q3 Sportback
Silnik: 1.5tsi 150km
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna

09 Paź 2024, 14:42

hoderi145 napisał(a):BMW wbije lexusa na głowę tylko pod względem kosztów napraw (są znacznie wyższe i częstsze).
mówiąc o 20 letnich autach się zgadzam ale o nowszych że znikomym przebiegiem? Nie ma różnicy.
W BMW jest jeden wielki plus, wszystko masz praktycznie od ręki w przyzwoitych cenach, Lexus? Idziesz do ASO to już trzymaj się za kieszeń bo będzie grubo i termin na niewiadomo kiedy.

Chodź od strony technicznej nie znam tych nowych modeli a patrząc na starsze modele rozsądniejsza jest klasyczna hybryda, za to skrzynia cvt jest mocno specyficzna bo trzeba się nauczyć nią jeździć żeby po 1 nie denerwowała a po 2 żeby auto paliło przyzwoite ilości paliwa.
Ja robiąc sporo kilometrów różnymi autami tej specyfiki nie umiem zaakceptować.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16491
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4