![Laughing :lol:]()
Potrzebuje waszej fachowej porady odnośnie tanich używek, które można spotkać na allegro. Będzie to mój pierwszy samochód i nie wymagam od niego długowieczności (wystarczy na 2-3 lat sprawnego działania), ale nie może to być jakiś totalny czołg typu maluch, bez urazy
Ważne, żeby był sprawny i w miarę ekonomiczny, palił bez pomocy kolegów i jeździł za pomocą koni mechanicznych, a nie z hodowli sąsiada.
Żebym czasem nie musiał w niego na starcie pakować żadnej kasy prócz ew standardowych opłat papierkowych( a jak się znajdzie jakiś cudowny opłacony to i radość będzie moja tym większa). W sumie to od dwóch dni chodzę po allegro i im więcej znajduje tym w większej kropce jestem, bo po prostu nie mam żadnego doświadczenia.
Jakieś BMWki znalazłem nieliczne, Rovery, Fordy, VW i inne takie. Co polecacie. Jakie wytrzymałe starocie ?