Bus do pracy nowy automat

Wczoraj, 21:31

Witam, szukam też busa do pracy i zastanawiałem się nad nowym busem prawdopodobnie na jakiś leasing albo jakiś używany max 3-4 lata.
Najważniejsze żeby to był automat 5-6 osoby z możliwie jak nawiększą/najdłuższą paką.
Osobiście wolałbym 5 osobowy gdyż przeważnie wtedy z przodu jest dużo miejsca, obydwa fotele są regulowane a nie jakaś kanapa w pionie, to jest serio porażka i na jazde jakąkolwiek to ino nauka łaciny podczas jazdy. Mówie tu o tych minivanach typu traffic, vito, transit custom itd

Jeździłem ostatnio tymi nowymi trafficami i w sumie bardzo wygodnie się jechało nim ale ogólnie dużo trafficami się już jeździło i sypią się jak zęby marynarza. Patrzylem na jakies oferty i sa jedynie albo 9 os do transportu ludzi gdzie paki nie ma wgl albo brygadówki na 3 os.
Też zastanawiałem się nad tym Fordem Transit custom i też ostatnio mnie coraz czesciej słuchy dochodzą że się sypią te nówki. Dodatkowo te Customy takie mniejsze są ogólnie, mało tam miejsca jakoś.

No a jeśli mowa już o tych dużych z paką typu boxer to wszystko spoko ale spalanie w tych busach duuże i długie trasy ciągła jazda to zje tego. Dodatkowo są mimo wszystko duże więc nie wszedzie wjedzie nawet jakby się po coś chciało skoczyć, gdzieś coś itd.
hadzerr
Nowicjusz
 
Posty: 6