Chrysler Grand Voyager nie odpala silnik

06 Sty 2009, 18:58

witam mam grand voyagera i nie odpala mi w nim silnik nie mam pojecia co jest przyczyna silnik kreci, rocznik 1997 tdi prosze o pomoc, prawdopodobnie nie dziala sterowanie gazu w pompie
danielbla222
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • 07 Sty 2009, 11:22

    musisz napisać czy to benzyna czy diesel, o objawach czyli czy jest iskra, czy dochodzi paliwo, czy masz jakieś podejrzenia odnośnie jakiegoś czujnika ale nie wiesz czy to ma wpływ, wtedy będzie można coś poradzić a tak to raczej nikt tu nic ci nie poradzi.
    karlone
    Zaawansowany
     
    Posty: 675
    Miejscowość: Śląsk

    08 Sty 2009, 19:10

    no pisze tdi
    danielbla222
    Nowicjusz
     
    Posty: 3

    09 Sty 2009, 13:20

    tdi? chyba to CRD, czy może to jakiś przeszczep? Piszesz że szukasz pomocy, ale w jakim charakterze? Mam ci udzielić magicznej porady po której silnik zapali czy szukasz może kumatego fachowca z Twojej okolicy? Postaw się w sytuacji ludzi czytających forum, czyli musisz udzielić informacji, skąd jesteś, jakie czynności już zostały zrobione. Jeśli np. kompletnie nie wiesz co to jest świeca i jak ją wyciągnąć, to daj sobie spokój. Porady tu udzielone będą dla Ciebie bezużyteczne. Tak więc skąd jesteś i wszystkie informacje o samochodzie?
    karlone
    Zaawansowany
     
    Posty: 675
    Miejscowość: Śląsk