REKLAMA

Forum samochodów hybrydowych, elektrycznych i konwencjonalnych
Marcin1630 napisał(a):Na chwilę obecną w tej cenie mogę wyrwać astrę I, passata b3, golfa III, punto, bravę, lagunę, megane czy nawet widziałem jakieś audi 80.
Daewoo raczej nie biorę pod uwagę.
hektor napisał(a):cokolwiek, co będzie w stanie "ujdzie" będzie najlepszym wyborem. w tej kwocie nie ma co szukać konkretnych modeli, można za to kupić od poloneza po bmw 5
Raczej nie patrzyłbym na markę a na stan.
Barol napisał(a):kirin88 co Ty za pierdoły gadasz,Megane królowa lawet? Brava też? Widać że nie miałeś nigdy tych aut ale mimo to nie kupiłbym ich za te pieniądze.
Marcin1630 napisał(a):Bez gazu dlatego, ze poprostu w kraju, w ktoryb bedzie jezdzic te auto nie uzywa sie lpg. Wiem, ze dosyc duze wymagania mam ale tak jak moj poprzednik napisal, szukam auta ktore ma opinie niezawodnego. Oczywiscie odpicowanego nie szukam ale sprawnego i dlatego szukam opinii tu na forum. A ten mondziak to jak z nim? Fordy stare nie sypia sie? Te escorty wydaja sie byc fajne. Jak u nich z awaryjnoscia?