Nawigacja, starsza osoba

13 Paź 2024, 17:35

Witam
Szukam nawigacji dla wujka , czy jest taka nawigacja co pokazuje rzeczywiste zdjęcia drogi na który pas trzeba wjechać żeby dojechać do celu?
Bruneti
Obserwowany
 
Posty: 2

13 Paź 2024, 18:23

Rzeczywistych zdjęć nie uświadczysz bo to strasznie by zżerało transfer ale dzisiaj w nawigacjach masz asystenta pasa ruchu i pokazuje strzałki na ekranie i który pas masz wybrać więc myślę że to jest spokojnie wystarczająca opcja.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9959
Zdjęcia: 35

13 Paź 2024, 18:24

Uważasz, że byłoby to bezpieczne rozwiązanie :?:
Wujek więcej wgapiałby się w ekran niż na drogę.
Sam nie jestem młodzieniaszkiem, ale jeżeli wujek nie potrafi ogarnąć Googlowskiej nawigacji, to chyba powinien zastanowić się nad rezygnacją z samodzielnej jazdy w długie trasy.
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3728
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Pieniężno
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

13 Paź 2024, 18:43

Ok...czyli wybrac nawigację z tym asystentem. Tak na szybko szukałem to garmin coś takiego oferuje, czy jest jeszcze inny producent z tą opcja?
Bruneti
Obserwowany
 
Posty: 2

14 Paź 2024, 19:02

Bruneti napisał(a):szukałem to garmin coś takiego oferuje, czy jest jeszcze inny producent z tą opcja?
Dzisiaj praktycznie wszystkie nawigacje mają taką opcję. Pytanie tylko czy to ma być nawigacja w telefonie czy w osobnym urządzeniu. W tym przypadku ja bym spróbował na początek googla z dużym przybliżeniem.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9959
Zdjęcia: 35
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nie pal za kierownicą!
    Do nałogowego palenia papierosów wciąż przyznaje się blisko co czwarta osoba dorosła w Polsce (24%)(1). Wielu kierowcom zdarza się robić to również podczas prowadzenia samochodu. Szkodzi to nie tylko zdrowiu ...