
Rozglądam się za pierwszym samochodem, celuje w kombi w benzynie.
Póki co najbardziej skłaniam się w stronę Volvo V70, zainteresował mnie konkretnie model poniżej, nie miałem jeszcze możliwości siedzieć ani przejechać się V70.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
I tu moje pytania:
1.Czy to jest dobra cena za zadbane V70 II ? (przynajmniej wygląda na zadbane) Zależy mi żeby nie wpakować kilku tysięcy w naprawę zaraz po zakupie.
2.Na co szczególnie zwracać uwagę przy zakupie tego modelu?
3.Wyczytałem, że silnik 2.4 140KM jest najbardziej ekonomiczny jeśli chodzi o benzynę, czy to prawda? Jeśli nie, to jaka jest dobra alternatywa tego silnika?
4.Czy auto jest odpowiednie dla osób wysokich i czy faktycznie przy maksymalnym odsunięciu przednich foteli z tyłu robi się ciasnota? (mam 195cm) Wiem, że najlepiej ocenić samemu, ale w okolicy jeszcze nie znalazłem żadnego żeby przetestować.
5. Czy możecie polecić jakieś inne fajne kombi w tej kwocie?
Dzięki z góry
