

Taki projekt przeprowadzono w tym roku po raz pierwszy. Po sześciu miesiącach prac, 16 stażystów ŠKODY zaprezentuje swoje dzieło szerokiej publiczności.
POLECAMY SKODA CitiJet - dwuosobowy, sportowy kabriolet
Karoseria ŠKODY CitiJet jest dwukolorowa, pokryta białym i niebieskim lakierem. Auto wyposażono w 16-calowe felgi aluminiowe (białe po jednej stronie, niebieskie po drugiej), ręcznie wykonany tylny spojler i podwójne zakończenie układu wydechowego. Pod maską pracuje benzynowy silnik 1.0 MPI o mocy 75 KM.

Wnętrze CitiJet wykonano na bazie specjalnej wersji modelu Citigo Sport. Uwagę zwracają czerwone przeszycia, tapicerka foteli i dywaniki we wzorze Sport, a także trójramienna kierownica, gałka dźwigni zmiany biegów i dźwignia hamulca ręcznego wykończone skórą. Ponadto twórcy projektu zamontowali w samochodzie system audio o mocy 300 W i niebieskie oświetlenie wnętrza w technologii LED, reagujące na muzykę.
źródło: Skoda