Rdza w Audi A8 D3.

08 Paź 2024, 20:20

Witam serdecznie. Planuję zakup Audi A8 D3, model przed liftem z silnikiem 4.2 mpi. Zastanawia mnie temat rdzy w takim aucie. Wiem że rama w większości jest wykonana z aluminium, a karoseria praktycznie cała jest z tego materiału, ale co z elementami stalowymi które stanowią wzmocnienia? Jak tam wygląda temat "rudej" w 20 letnim aucie? Noi oczywiście co z problemem utleniania się aluminium, czy występuje taki problem w tym modelu? Aktualnie nie mam możliwości obejrzenia tego modelu celem weryfikacji, gdyż przebywam na długim wyjeździe, dlatego postanowiłem spytać szerszego grona użytkowników. Z góry dziękuję za odpowiedź !
Kendzior1990
Obserwowany
 
Posty: 1
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Jaguar E-Type Roadster
      E-Type to prawdziwa ikona motoryzacji i prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny model w historii Jaguara. Jego smukła sylwetka z długą maską i niewielką kabiną od 1961 roku cieszy oko pasjonatów motoryzacji. Samochód ...
      Spadek zarejestrowanych samochodów. Prognoza 2021
      Grudzień 2019 - 555 598 zarejestrowanych samochodów. Prognoza 2020 - delikatny spadek liczby zarejestrowanych pojazdów o DMC do 3,5t po rekordowych wynikach z 2019 roku. Marzec - zamknięcie gospodarki i globalna ...