Dzisiaj jeździłem po Częstochowie w poszukiwaniu autka. Oglądałem tego Tourana, ale jest zaniedbany i właściciel był palący i to bardzo. Strasznie śmierdzi papierosami, więc Touran odpada. Ten Touran nawet nie jest jakiś duży.
W innym komisie była Alhambra - 2002r., 179000km, dobre wyposażenie, za 37900zł. Tylko, że nie miała książki serwisowej :/. Wolałbym coś z książką. Co myślicie?
W kolejnym komisie właściciel tego komisu będzie sprzedawał swojego Sharana. Jest on z 2002r, praktycznie pełne wyposażenie i chce za niego 39000zł.
Sam nie wiem co wybrać. Najbardziej bym chciał jakiegoś dobrego, młodego, zadbanego i najważniejsze taniego Sharana
![Very Happy :D]()
.
Zastanawiałem się jeszcze nad Renault Grand Scenic. ]
Lepszy by był taki Grand Scenic 2006r, przebieg do max 100tys. km, czy może Sharan rok max 2003 (młodszego się raczej nie kupi), i przebieg na pewno większy niż w Scenicu??
To by było na tyle. Napiszcie co myślicie.
Pozdrawiam