Trening charytatywny dla dzieci 29.05.2012 Wrocław

25 Maj 2012, 12:36

29 maja na Torze Redeco we Wrocławiu zostanie zorganizowany trening charytatywny. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane z okazji Dnia Dziecka na zabawki dla dzieci z Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu - by oderwać dzieci na chwilę od rzeczywistości. Dzieci jest bardzo dużo, więc liczy się każda złotówka.

Ilość uczestników bez ograniczeń. Sugerowane wpisowe to 100 zł jednak jeżeli ktoś nie dysponuje taką kwotą może wpłacić niższą - nie ma problemu, liczy się przede wszystkim cel.

ZAPISY: http://www.srtw.pl/​viewtopic.php?t=4647

Wydarzenie na fb: [link wygasł]

Całość powstała dzięki wspaniałej inicjatywnie trzech osób: Asi oraz dwóch osób z forum SRTW: Justynie i RS4LIFE. Tor Redeco udostępnia nam powierzchnię nieodpłatnie, za co serdecznie dziękujemy. Tutaj pomógł WOZ.

Na treningu będzie telewizja z programem "Nadciśnienie", może i inne uda się sprawodzić, ważne by jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tej akcji. Także prośba do Was udostępniajcie informacje gdzie tylko możecie.

Zapraszamy wszystkich i zawodników i kibiców - będzie piknikowa atmosfera.

Dodaję jeszcze parę słów od Justyny:
Wraz z grupą przyjaciół przyłączyliśmy się do organizowanego przez Fundację "Na ratunek" Dnia Dziecka w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Początkowy pomysł obd arowania dzieci zabawkami przez kilka osób przerodził się w większą inicjatywę dzięki pomocy ludzi o dobrych sercach!
Za zebrane pieniądze planujemy zakupić nie tylko zabawki, ale przede wszystkim artykuły papiernicze (kredki, farbki, wycinanki, kleje), tablice magnetyczne (po nich się pisze, zmazuje i od nowa), czyli wszystko to co umili dzieciom czas w szpitalu i pozwoli wywołać na ich twarzach uśmiech.\

Wierzymy, że z Waszą pomocą to się uda.
Zapraszamy serdecznie!
Asia, rs4life, you5tyna i nasi przyjaciele
Agniess
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 27
Miejscowość: Kościan/Wrocław