Wtryskiwacz brakujący element

05 Sie 2024, 18:24

daję foto , taka "pomarańczowa" podkładka była pęknięta na dwie części jedna wpadła do środka , wydaje mi się że to jakiś plastik bo łatwo się złamało jak testowałem więc może nic się nie stało z tego że wpadło ale co mam teraz zrobić ? da się zastąpić czymś albo założyć bez tego i dzień przejeździć czy muszę pożyczyć auto i kupić identyczną ? samochód kia ceed 1 2007 silnik 1.4 109 kuni

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

PtaQu
Początkujący
 
Posty: 63
  • 08 Sie 2024, 11:15

    PtaQu napisał(a):jedna wpadła do środka
    Jak to do środka? Została w miejscu mocowania wtryskiwacza? Wyjmij ją.

    Czarna to podkładka gumowa a ta druga to też guma? Najlepiej kupić komplet i wymienić, to jakieś groszowe sprawy. Jak założysz bez to pewnie będzie nieszczelne połączenie i mogą pojawić się problemy.
    Rokiko
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 9896
    Zdjęcia: 35
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Czy stosowanie dodatków do oleju i paliwa się opłaca?
      Kierowcy ze względu na utrudnioną sytuację na rynku samochodów, coraz częściej poszukują rozwiązań, które pomogą im utrzymać silnik pojazdu w jak najlepszym stanie przez długi czas. Jedną z opcji, jaką oferują ...
      Bezpieczeństwo Volvo S60 w testach zderzeniowych IIHS
      Amerykański instytut bezpieczeństwa IIHS (Insurance Institute for Highway Safety) przeprowadził nowe testy zderzeń czołowych kluczowych samochodów z segmentu D. W testach wzięło udział m.in. Volvo S60, które ...