W zakupionym autku mam problem z wrzuceniem jedynki... Postanowiłem się z tym uporać. Przeszukałem internet w celu znalezienia opisu regulacji, czy jak inaczej by to nazwać, skrzyni biegów. Grupa VW, miało pójść łatwo... Otwieram i podnoszę obudowę z mieszkiem, a tam magia. Wszystko upieprzone od kleju i jakaś taśma... No to wyrzucam wszystko co się da.
Pierwszy rzut oka - brak dwóch dziurek, przez które miałem przełożyć 'pin'. Okej... Szukam więc regulację, ale innych skrzyń... Znalazłem jeden, wątpliwej jakości tutorial. Ale cóż... Skrzynka w łapę - znowu zonk. Albo to jeszcze inny rodzaj, albo muszę poodkręcać więcej plastików...
Wkurzony, że nie dam rady nic z tym zrobić przyjrzałem się w czym tkwi problem... Otóż plastik na drążku jest ułamany - miał on za zadanie przylgnąć do blaszki po lewej podczas wbijania pierwszego oraz drugiego biegu. Zrozumiałbym, że koleś chciał to tanio naprawić... Ale opierniczył wszystko klejem. Nawet tą kulę, na której kończy się drążek. Także od razu zamówiłem jakiś inny, używany drążek.
I sedno - moje pytanie - czy po wymianie drążka i części, która trzyma kulę na jego końcu będę musiał coś regulować? Bo nie mam pojęcia jak zrobić to w tym przypadku. Czy może wystarczy wykręcić i przykręcić?
Jako, że zamówioną część będę mógł odebrać dopiero przed samymi świętami, dokleiłem do ułamanego plastiku kawałek blaszki - mały dystans, przez który jedynka i dwójka chwilowo wchodzą jak powinny - bo w sumie po naprawie ostatniej osoby, nie da się z tym nic lepszego zrobić...
Oczywiście, aby polepszyć niektórym humor - można się pośmiać - dołączam fotke
encoresin napisał(a):czy po wymianie drążka i części, która trzyma kulę na jego końcu będę musiał coś regulować? Bo nie mam pojęcia jak zrobić to w tym przypadku. Czy może wystarczy wykręcić i przykręcić?
Tam pod tą kulą idzie dalej drążek i na końcu będą chyba dwie tulejki które go trzymają. Jak będziesz wymieniał drążek z kulą to chyba nie będzie trzeba nic regulować.
Podatek od środków transportu – co warto wiedzieć? Posiadanie pojazdu wiąże się zarówno z kosztami jego utrzymania, jak i istotnymi obowiązkami podatkowymi. Niektóre środki transportu wymagają uregulowania specjalnego podatku, który może być istotnym ...
Miejskie auta ze 100-konnymi benzynowymi silnikami Samochody wyposażone w silnik Diesla stają się coraz mniej popularne, a ich udział na rynku globalnym – po raz pierwszy w historii – spadł w tym roku do poziomu poniżej 50 proc. Równocześnie zyskują auta ...
Drogi użytkowniku, aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepszej jakości treści którymi możesz być zainteresowany powinieneś przejść do ustawień prywatności i tam skonfigurować swoje zgody w celu dopasowania treści marketingowych do Twojego zachowania. Pamiętaj! Dzięki reklamom możemy finansować rozwój naszej strony, a Ty w zamian otrzymujesz do niej bezpłatny dostęp.