Witam. Chciałbym zapytać jakie macie opinie o Audi A4 B8 1,8T 150KM . Czy są to silniki dobre?Potrzebuje dobrego i wygodnego auta w miarę łatwego w serwisie.Auta potrzebuję na co najmniej 6 lat. Proszę o jakieś porady ewentualnie propozycje. Interesuje mnie tylko benzyna.
W b8 nie było starego 1.8T 150KM, oferowany w sprzedaży 1.8 TSI, często dla zmyły oznaczany właśnie jako 1.8T, jest nieudany (bardzo duże zużycie oleju, wada fabryczna)
W A4 B8 nie ma żadnego benzyniaka o mocy 150 koni, ponadto ostatni raz 1,8T 150 konne istniało w A4 B6 W Audi A4 B7 było 1,8T ale miało 163 koni i to jest silnik ok.
W A4 B8 można ewentualnie pomyśleć o 3,2 265 koni, a jaki w ogóle budżet?
Jak chcesz a4 to bierz b7 1.8t lub 2.0tfsi, a z b8 dopiero polift po 2012 roku. Ale na takiego trzeba wylozyc ponad 60tys spokojnie, a czesto znacznie wiecej.
Ok. A jakie auto w okolicach 40tyś wizualnie fajne i wygodne. Ja juz od tych wszystkich aukcji to głupieje. Moje typy; Mazda Ford Audi Dobre i mało wymagajacy. Proszę o porade
Chevrolet Corvette C1 Zupełnie inne oblicze ma natomiast Corvette C1. Pierwsza generacja legendarnego sportowego Chevroleta była dostępna wyłącznie ze zdejmowanym dachem. Miała być odpowiedzią na brytyjskie i włoskie kabriolety importowane po ...
Wklejasz same rodzynki z komisów, a Jetta to już w ogóle wisienka na torcie. Roczne auto za 46 tys. zł brutto? Ile kosztuje sprowadzenie auta z USA+ opłaty?
to że jetta z usa walona , to masz pewne jak w banku,pytanie tylko jak bardzo i jak to zostało naprawione. Niech Ci poda VIN i bazie carfax możesz sobie sprawdzić zdjęcia z aukcji, o ile chcesz autko wypadkowe.
Drogi użytkowniku, aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepszej jakości treści którymi możesz być zainteresowany powinieneś przejść do ustawień prywatności i tam skonfigurować swoje zgody w celu dopasowania treści marketingowych do Twojego zachowania. Pamiętaj! Dzięki reklamom możemy finansować rozwój naszej strony, a Ty w zamian otrzymujesz do niej bezpłatny dostęp.