Auto do 20k z dobrym silnikiem benzynowym

14 Paź 2024, 14:37

Witam, chciałbym się dowiedzieć waszej opinii w sprawie autka do 20k z dobrym silnikiem benzynowym, zależy Mi na jakimś sedanie ewentualnie kombi, rozglądałem sie za vv jetta a5 z 1,6 mpi, ale chciałem mieć jakieś ewentualnie opcje bo niestety 1.6 mpi na rynku nie ma za wiele, robię przeskok z kilku diesli i chce wskoczyć na benzynę, trasy jakie pokonuje są mieszane, miasto, w koło komina i kilka razy w roku po bliskości za granicę, dodam również że zależy Mi nad czymś żeby ewentualnie w przyszłości było dobre pod założenie gazu, z góry dzięki!!
Norbert00
Obserwowany
 
Posty: 1

14 Paź 2024, 17:40

Norbert00 napisał(a):zależy Mi na jakimś sedanie ewentualnie kombi,


Rodzaj nadwozia to jedno, wielkość auta drugie. Sedanem jest zarówno peugeot 301 jak i mercedes s-classe

Norbert00 napisał(a): robię przeskok z kilku diesli i chce wskoczyć na benzynę


Jeździłeś tym 1.6mpi? Przy przesiadce z diesla wrażenia będą straszne, szczególnie, że volkwagenowe 1.6 jedzie chyba najgorzej ze wszystkich 1.6 o podobnej konstrukcji

Pomyśl o avensis 1.8/2.0.
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2566
Przebieg/rok: >50tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Nie pal za kierownicą!
    Do nałogowego palenia papierosów wciąż przyznaje się blisko co czwarta osoba dorosła w Polsce (24%)(1). Wielu kierowcom zdarza się robić to również podczas prowadzenia samochodu. Szkodzi to nie tylko zdrowiu ...