Auto rodzinne do 35tys zl

29 Cze 2024, 12:46

Witam obecnie jeżdżę scenicem 2 1.9 130 koni. Auto spisuje się świetnie ale jest już wiekowe a i bagażnika nieco brakuje. Także szukam czegoś z lat 2011 i nowsze. Silnik diesel lub benzyna LPG, robię 30tys km rocznie. Auto nie musi być mocne , najważniejsze to nieco większy bagażnik, z 10 cm długości mi brakuje i komfort jazdy. Rodzina 2+2. To co narażie oglądałem to octavia kombi, megan grandtur i grand scenic
Paweltop
Nowicjusz
 
Posty: 3

29 Cze 2024, 13:13

Octavia kombi o ile to nie będzie III to raczej bezsens bo masz auto z tych samych czasów. (II generacja to były lata 2004-2013)
A nie lepiej jakiś Touran? jeśli chodzi o vagi?
no i przy vagach z lpg nie będzie tak kolorowo bo wszystko bezpośredni wtrysk więc raczej diesle zostają
Trevor
Zaawansowany
 
Posty: 691
Prawo jazdy: 09 10 2010
Przebieg/rok: 14tys. km
Auto: Opel
Paliwo: Benzyna

29 Cze 2024, 15:53

3 jest w moim zasięgu ale z 1.6tdi a nie wiem co myśleć o tym silniku. Polski salon z 250 tys km z 1.6 tdi da się dostać w okolicach 30tys zł. Oczywiście rozważam również i inne modele niż podałem. W samochodzie potrzebuje klimatyzację i wszystkie szyby w prądzie. System car audio i tak będę przekładać z scenica, a przynajmniej to co wejdzie bo kilka tys tam włożyłem w audio. Touran w tym budżecie to będą raczej przebiegi+300
Paweltop
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opel Mokka otrzymał pięć gwiazdek w testach Euro NCAP
    Niezależna organizacja konsumencka Euro NCAP (Europejski Program Oceny Nowego Pojazdu) przyznała kompaktowemu SUV-owi Mokka pięć gwiazdek. A zatem kolejne auto wyprodukowane przez Opla otrzymało od Euro NCAP najwyższą ocenę. ...