Jaka limuzyna do 30k

30 Cze 2024, 20:41

Witam wszystkich użytkowników :)

Mam 25 lat i planuję zakup pierwszego auta, dorosłe życie jak do tej pory spędziłem w większym mieście i auto średnio mi było potrzebne, z różnych czynników czeka mnie niedługo przeprowadzka na wieś a wraz z nią konieczność zakupu samochodu

Na zakup mam 30 k, dodatkowe 10 jako pakiet startowy

Auto będzie mi służyło praktycznie tylko do tras 30-60km, aby dostać się do miasta i pokręcenia się po nim

Zależy mi na :

- automacie

- jakości materiałów w środku, wygodzie i komforcie, fajnej stylistyce (kolor skór inny niż czarny)

- wygłuszeniu i dobrym nagłośnieniu (chociaż będę to w stanie zmodyfikować we własnym zakresie, to lepiej zacząć od czegoś sensownego przynajmniej w kwestii wygłuszenia)

-na bezproblemowym silniku, raczej wolę większą jednostkę niż mniejszą i uturbioną, chyba, że nie warto być sceptycznym ???

- ilości miejsca w środku (bagażnik jest pomijalny)


Po przejrzeniu ofert na serwisach najbardziej w oko mi wpadły Lexus GS III, bmw e60 i chrysler 300c
Waifu
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3

30 Cze 2024, 20:58

Waifu napisał(a):Lexus GS III

Zapomnij, E60 to śmieć więc spokojnie kupisz wtedy tylko przygotuj budżet ten co masz na start i drugie tyle na jazdę. 300c może prędzej ale biorąc pod uwagę pochodzenie to będzie pole minowe. Chociaż przy E60 optymalny wybór.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10458
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

30 Cze 2024, 21:47

Zależy ci na jakości materiałów w środku a myślisz o 300c?

Ja bym pogrzebał raczej w kierunku volvo s80
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2452
Przebieg/rok: >50tys. km

30 Cze 2024, 22:20

nie no, nie ze względu na skrzypiącą konsolę mi się spodobał :roll:

z europejskich marek tylko bmw, jaguar i może saab jakoś mi się podobają
Waifu
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3

01 Lip 2024, 09:17

Waifu napisał(a):z europejskich marek tylko bmw, jaguar i może saab jakoś mi się podobają

No to europę możesz odpuścić.
hoderi145
Aktywny
 
Posty: 282
Auto: Audi Q3 Sportback
Silnik: 1.5tsi 150km
Paliwo: Benzyna
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna