Jaka skrzynia biegow do audi a4 b8

22 Kwi 2024, 23:18

Rozgladam sie za dieslem w quatro. Jaka skrzynie mozecie polecic. Najblizej mi do manuala ale ubogo w takie modele szczegolnie ze szukam sedana
Vshg
Nowicjusz
 
Posty: 18

23 Kwi 2024, 09:30

Skrzyń tam było sporo jeżeli chodzi o oznaczenia i w automacie będziesz tam miał stronic. Ja bym chyba poszedł w manualna bo można fajnie zrobić program na większą moc i wtedy taka skrzynia będzie pewniejsza, ewentualnie tańsza w naprawach.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9972
Zdjęcia: 35

23 Kwi 2024, 16:15

Jaki rocznik tej A4 ? Jaki budżet ? W 2.0Tdi CR miałeś przecież multitronic. Najbezpieczniejszy jest oczywiście manula ale wszystko zależy od $ ? Bo jak masz na dobre 3.0TDi z sensownym przebiegiem w automacie to jest najfajniejszy wybór patrząc na jakość jazdy.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1335
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

23 Kwi 2024, 16:29

Celuje w cos kolo 2013 roku budzet do 55tys
Vshg
Nowicjusz
 
Posty: 18

23 Kwi 2024, 16:46

W quattro miałeś s-tronic nawet w 2.0, co innego w ośce ale to Cię nie interesuje.
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1335
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jakie auto z 3 niezależnymi fotelami ISOFIX z tyłu?
    Jakie auto rodzinne warte jest obecnie uwagi? Wymagania: 3 niezależne fotele z tyłu na ISOFIX (2 foteliki + na środku dorosła osoba swobodnie siedząca, ew. trzeci fotelik), benzyna (najlepiej ładnie tolerująca LPG), ew. bardzo ...