Mini R50 2005, 1.6 benzyna - gaśnie na wstecznym

15 Sie 2024, 14:47

Witam serdecznie!
Od około miesiąca mam problem ze swoim Mini R50. Wszystkie biegi działają dobrze, jednak prawie zawsze, gdy wrzucam bieg wsteczny, silnik szybko gaśnie. Nie jest to stopniowe "duszenie się", tylko natychmiastowe zgaśnięcie. Czasem problem występuje też przy odpalaniu silnika, muszę kilka razy przekręcić kluczyk z pierwszej do ostatniej pozycji, zanim silnik odpali.
Byłem u dwóch mechaników (żaden z nich nie był ASO), pierwszy powiedział mi, że to coś z immobilizerem i się tym nie zajmie, drugi odczytał z komputera błąd "P1661 Przekroczenie limitu czasu adresu immobilizera". Po wyzerowaniu błędu, problem znikł, ale tylko na jeden dzień. Przez ten czas wszystko działało jak należy.
Z tego, co czytałem, rozwiązań problemu z gasnącym na wstecznym silniku jest multum. Czy ktoś spotkał się z taką kombinacją objawów w przypadku Mini? Umówiłem się do autoryzowanego serwisu, ale boję się nawet myśleć o kwotach, które mnie tam czekają do zapłacenia:(
Krzysztof1212
Obserwowany
 
Posty: 1

Dzisiaj, 11:08

Podczas ostatniego przeglądania różnych stron kasyn natrafiłem na https://betnred.pl i od razu spodobała mi się jej przejrzystość. Grając z Polski, oczekuję, że strony będą działały bez opóźnień, i tak właśnie było tutaj. Rejestracja była szybka, a oferta gier wystarczająco szeroka, by zaspokoić różne gusta. To miejsce, do którego na pewno będę wracał.
sasakraus777
Obserwowany
 
Posty: 2
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...