Bukaso napisał(a):Jak wygląda kwestia utrzymania E46 lub E90 z takimi silnikami (podstawowa eksploatacja auta + ewentualne awarie)?
e46 będzie wyraźnie tańsze
Bukaso napisał(a):Myślałem, że do 30tyś będę mógł spokojnie znaleźć e90, a tu widzę, że nawet 'realne' E46 może tyle kosztować:
Powiedzmy, że na szukanie e90 z benzyniakiem (które jest w miarę zadbane i względnie bezwypadkowe) takie 25k to minimum na jakieś 320i.
Bukaso napisał(a):[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł] ... d07daef08f
[link do oferty na Olx wygasł] ... e;promoted
Szczerze mówiąc nie zapłaciłbym tyle za to. Spore przebiegi (TAK, WIEM, ŻE TO ŻADEN WYZNACZNIK ALE JEDNAK MODEL, KTÓRY MOŻNA KUPIĆ ZA 10K KOSZTUJE 30K) niestety mają jakiś tam wpływ na ogólne "zmęczenie materiału". Druga sprawa - cena. Nie zaprzeczam, że te auta są zadbane itd ale chyba wolałbym kupić egzemplarz za 18-20k i resztę przeznaczyć na ewentualne poprawki. To stare auta, nikt nie zagwarantuje Ci, że w tym wychuchanym egzemplarzu coś nie padnie.
[link do oferty na Allegro wygasł]Prawdopodobnie koszty utrzymania będą niższe niż w takim e46 330.
Volvo rules
[link do oferty na Allegro wygasł]