T Jet

02 Lip 2024, 21:03

Ciekawostka. Dziś tankowałem pod korek po hamowni i przejechaniu 525km.tylko miasto, odcinki jednorazowo do 15km.troche świateł, trochę stania ale bez korków. Klima włączona od czasu do czasu, jazda spokojna.

Spalanie pb pod dystrybutorem 7,70l według kompa 7,2l.

Wydaje się dobrze jak na warunki wypalenia tego zbiornika łączone z próbami i softem na hamowni.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10634
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

02 Lip 2024, 21:09

No to bardzo niskie. Mi najmniej z baku wyszło 7,9 jazda po górach, autostrada i trochę miasta. Wychodzi że.po sofcieo może być nawet niższe spalanie przy spokojnej jeździe
Jak w końcu odbiorę od mechanika to zobaczę czy będzie jakąś roznica bo jestem ciekaw
rupertpumpkin
Początkujący
 
Posty: 89
Miejscowość: Kraków
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A4 B5
Paliwo: Diesel
Rok produkcji: 1996

15 Sie 2024, 21:44

Kolejne spostrzeżenia. Po sofcie wydaje się mniej palić. LPG miasto, bez korków, bez szarpaniny, ronda światła itp. 8,5-8,7lpg trasa 9,5l lpg bez korków, wyprzedzania, jazda około 120kmh w miarę możliwości. Trasa 4os.klima, korek, autostrada 140-150kmh od czasu do czasu 10,5l lpg.
Falowanie trochę ustało a i trochę się przyzwyczaiłem. Ogólnie pozytywne zaskoczenie.
Teraz zabiorę się za dwumasę tak na wszelki wypadek.
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10634
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy agresja na drodze może być zaraźliwa?
    Nieprzyjemne gesty, nadmierne używanie klaksonu, zajeżdżanie innym drogi czy naciskanie na innych kierowców przez jazdę zbyt blisko – to wszystko nie tylko stwarza zagrożenie i brak szacunku, ale może również ...