Volvo s40, 1999, benzyna, 1.8

05 Sty 2010, 10:42

Dobry wieczór!

Mam następujący problem. W samochodzie rozładował się akumulator (volvo s40 z 1999 roku) i nie wiem jak się do niego dostać.

Samochód stał na mrozie i wysiadł mu akumulator, niestety samochód zamknęłam pilotem, a nie z kluczyka i teraz nie mogę się do niego dostać. Kluczyk nie otwiera drzwi.

Czy jest jakiś inny sposób (poza rozbijaniem szyby), żeby dostać się pod maskę? Bądź też jakiś sposób żeby naładować akumulator - podłączając się do obiegu, np. przez światła?

Nie za bardzo wiem co robić, samochód zostawiłam na ręcznym? czy w takim przypadku da się go umieścić na lawecie?


Z góry dziękuje za odpowiedz.
Ania
atman
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: rodziców
  • 05 Sty 2010, 21:24

    Może podpiąc jedną kleme do masy a drugą do rozrusznika do plusa (do którego można spróbowac dostac się pod spodem) i spróbowac naładowac akumulator. powodzenia życze
    rafal1992661