VW Golf GTD kombi 2016 Uciekający płyn chłodniczy

09 Cze 2024, 19:59

Witam przychodzę z takim problemem generalnie chodzi o uciekający płyn chłodniczy na takiej zasadzie jakby samochód nie mógł się ochłodzić ostatnio miałem taką sytuację po dłuższej trasie 350km po dojeżdżaniu do celu pokazała mi się ikonka o braku płynu chłodniczego żadnych wycieków ani z wężyków ani pod autem nie ma nic sucho zbiornik płynu chłodniczego też cały wymieniałem na nowy i dalej to samo po ostrzej jeździe to samo test na chłodnice był robiony i jest w porządku po odkręceniu korka od zbiornika to płyn wraca na swoje miejsce po czym po czasie znowu znika miał może ktoś taki problem fajnie by było rozwiązać problem bo jeżdżę do mechaników i nie wiedzą o co chodzi a kasa leci pozdrawiam
Polika888
Obserwowany
 
Posty: 1
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Czy agresja na drodze może być zaraźliwa?
      Nieprzyjemne gesty, nadmierne używanie klaksonu, zajeżdżanie innym drogi czy naciskanie na innych kierowców przez jazdę zbyt blisko – to wszystko nie tylko stwarza zagrożenie i brak szacunku, ale może również ...
      OffRoad Show Poland 2017
      Już po raz VI w Warszawie odbył się OffRoad Show Poland. Zwiedzający mogli oglądać najnowsze modele aut z segmentu 4x4, samochody przygotowane do turystyki oraz do sportu, quady, motocykle, kampery oraz zapoznać się z bogatą ...