Wymiana skrzyni biegów z manualnej na automat.

29 Cze 2024, 23:35

Cześć, parę miesięcy temu zakupiłam BMW e90 320i. Jest to mój pierwszy samochód po zdaniu prawka, ale nie uważam, że jeżdżę źle, mianowicie moim problemem cały czas jest sama jazda, unikam jazdy samochodem, wręcz boje się że na drodze sobie nie poradzę min, boje się ruszania pod górkę, bądź po prostu samej jazdy skrzynią manualną, zastanawiam się czy wymiana na skrzynie automatyczną zakończy mój problem? Mam wrażenie, że gdyby to był automat to nie miałabym takich problemów, radzę sobie ze zmianą biegów i wszystkim innym, ale niektórych rzeczy panicznie się boję i tego unikam, nie wiem w jaki sposób sobie mam poradzić z problemem, myślicie że wymiana skrzyni z 6-cio biegowej na automat będzie dobrym wyjściem z sytuacji? Jedyny problem jaki miałam z samochodem, to padła mi pompa wspomagania kierownicy wraz z pompą wodną, nie wiem z jakiego powodu, ale wydałam na naprawę 1200zł, a jeśli chodzi o koszty wymiany skrzyni, to liczę się z kosztami 4-5 tysięcy.
kitizd
Obserwowany
 
Posty: 2

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najważniejsze zmiany w ubezpieczeniach OC
    11 lutego 2012 roku nastąpiła nowelizacja w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Przepisy te obowiązują już wszystkich posiadaczy ...