Auto leasing do 120 tyś

21 Sie 2024, 09:15

Hej potrzebuje polecania celuje w auto nowe/używane w leasingu na firmę. Interesuje mnie automatyczna skrzynia biegów.
Celuje w sedan / wagon.
Autka o których myślałem to:
Toyota corolla 140km 2023.
Hyundai i30 160 km / Elantra 123 km 2023/2024
Kia ProCeed 160km 2022
Potrzebuje opinii o markach przy wyborze najbardziej zależało mi na długości gwarancji i jakość/cena, żebym przez te 5/6 lat eksploatacji auta miał zmartwienie z głowy.
Przesiadka z e90 2007r. 129km Nie chce tracić na dynamice.
Co byście wybrali jak opinie?
aagraham
Obserwowany
 
Posty: 1

23 Sie 2024, 12:04

aagraham napisał(a):Kia ProCeed 160km 2022
Fajne autko szczególnie w automacie ale tu będziesz miał używkę przynajmniej dwu letnią ale jak byś coś znalazł u dealera Kia z gwarancją i jakimś nie dużym przebiegiem z fajnym wyposażeniem to warto się zastanowić.
aagraham napisał(a):Toyota corolla 140km 2023.
To chyba najbardziej bezproblemowe auto pod warunkiem, że po kupnie zabezpieczysz podwozie wraz z nadwoziem.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9908
Zdjęcia: 35

23 Sie 2024, 13:16

Jeśli ma być automat to toyota
Tylko zainteresuj się wcześniej ubezpieczaniem bo można się zaskoczyć z uwagi na ilość tego modelu na taksówkach czy bolcach
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2532
Przebieg/rok: >50tys. km
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Czy agresja na drodze może być zaraźliwa?
    Nieprzyjemne gesty, nadmierne używanie klaksonu, zajeżdżanie innym drogi czy naciskanie na innych kierowców przez jazdę zbyt blisko – to wszystko nie tylko stwarza zagrożenie i brak szacunku, ale może również ...
    Cyfrowe lusterko wsteczne
    Wprowadzając nowe rozwiązanie technologiczne: cyfrowe lusterko wsteczne dające doskonały obraz, Audi dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Rewolucyjna technologia jeszcze pod koniec tego roku znajdzie się w wyposażeniu ...